HALK Haabersti Loomakliinik

Haabersti Loomakliinik

Aleksandra Anurova

Mõnikord tundub mulle, et minu eest on kõik otsused ära tehtud. Lapsepõlvest saadik on mind ümbritsenud lemmikloomad.

Huvitavad faktid Alexandra:

  • Mõnikord tundub mulle, et minu eest on kõik otsused ära tehtud. Lapsepõlvest saadik on mind ümbritsenud lemmikloomad, kuna mu ema on veterinaararst.
  • Minu viiendaks eluaastaks tekkis isiklik ettevõte – Alabai ja Maine Coon. Lapsena veetsin palju aega kliinikus, ravisin oma mänguasju. Suutsin ühe korra hirmutada isegi koristajat, jättes oma mängukaru ööseks kliinikusse tilguti alla.
  • Käisin koos emaga kassikonverentsidel, loengutel. Korra tegin isegi dermatoloogia alast testi ja tunnistan ausalt – tulemus ei olnud ema omast halvem.

Elades koertega mõistan, et ei saa enam kunagi nendeta olla. Praegu on mul pitbull, kellega teeme trenni ja käime võistlustel. Võitsime esikoha isaste võistlusel – kiireim isane.

Elu moto:

be true to the life the Lord gave you

Haridus ja kursused:

  • Osalesin näitustel ja õppisin koerajuhilt õiget suhtlusviisi koeraga. Võitsin ühelt näituselt ka esimese auhinnalise koha – Junior Handler.
  • Kuna meie kliinik spetsialiseerub kassidele, “nakatusin” ka mina ja läbisin administraatori kursused. Olen nüüd Cats Friendly veterinary receptionist(Kassisõbralik veterinaarkliiniku administraator).

Horisondil terendab kasside ja koerte psühholoogia ning koerajuhtimine (künoloogia).