Haabersti Loomakliinik
ET

Kliinikust

Tere tulemast Haabersti loomakliinikusse!

Meie kliinikus teid võtab vastu mõttekaaslaste MEESKOND – oma valdkonnale pühendunud spetsialistid, kes püüdlevad uute teadmiste poole, et teie lemmikud saaksid kõige kõrgemal tasandil!

Me töötame koostöös ning kollegiaalselt langetame otsused, mis aitavad maksimaalselt kiiresti leida individuaalselt iga lemmiku tervisehäire põhjust, panna täpset diagnoosi ning valida õigeaegset, õiget ja kõige effektiivsemat ravi. Oma otsustel me toetume tõenduspõhise meditsiini printsiipidele ning ei kasuta näidustustel ebausaldusväärseid meetodeid.

Lugupeetud kodulemmiku omanikud! Oluline meeles pidada, et ravi tulemuslikkus ning teie lemmiku kiire tervenemine sõltub ka teist. Seetõttu parimat tulemust annab ainult meie ühine koostöö, mis põhineb usaldusel ja arusaamisel. Olge tähelepanelikud oma lemmiku tervise suhtes ning ärge viivitage arsti poole pöördumisega haigussümtomite esinemisel. Pidage meeles, et me oleme alati valmis andma igakülgset abi teie lemmikutele!

Teie lemmikule parimat tervist soovides,

— Olga Sjatkovskaja

Kliiniku peaarst
Kliinikust - Haabersti Loomakliinik
24
aastat tööd
25000
päästetud loomad
7
spetsialisti
Kliinikust - Haabersti Loomakliinik

Teie kass väärib parimat !

Oma kliinikus kasutame teie lemmikloomade raviks tõenduspõhise meditsiini põhimõtteid. See tähendab, et kasutame tõendatud tõhususega meetodeid ja ravimeid.

Lemmikloomade vaktsineerimiseks, ravimiseks ja haiguste diagnoosimiseks kasutame rahvusvaheliste veterinaarühenduste WSAVA, FECAVA, ISFM, ICatCare, AAFP, ISCAID soovitusi.

Püüame pakkuda teie lemmikloomadele õigeaegset ja tõhusat abi – selleks täiendame pidevalt oma teadmisi rahvusvahelistel konverentsidel, kust võtame kaasa uusi ja tänapäevaseid teadmisi.

Meie kollektiivi kõige olulisem soov ja püüdlus on teie lemmiklooma tugev tervis ja hea enesetunne!

Cat Friendly Clinic kriteeriumid

Haabersti Loomakliinik

 • <h2 class= Haabersti Loomakliinik
  1997

  Õismäe Loomakliiniku kliiniku asutamine.

 • <h2 class= Haabersti Loomakliinik
  2004

  Kliinik laienes Haabersti Zoovetkeskuseks.

 • <h2 class= Haabersti Loomakliinik
  2015

  Põhjalik kasside ja nende haiguste uurimine on viinud selleni, et meid nimetatakse kasside kliinikuks või kliinikuks, mis on spetsialiseerunud kasside haigustele.

 • <h2 class= Haabersti Loomakliinik
  2019

  Kuid meie klientideks ei olnud sellegipoolest mitte ainult kassid, vaid ka koerad, kelle peremehed siiralt ei tahtnud, et me koerte ravist keelduksime – otsustasime jääda Haabersti Loomakliiniku väikeloomakliinikusse.

 • <h2 class= Haabersti Loomakliinik
  2020

  “Kassisõbraliku kliiniku” staatuse saamine.

 • <h2 class= Haabersti Loomakliinik
  2021

  Kliiniku laiendamine. Ettevalmistus kolimiseks ja meie uue ajaloo alguseks. Haabersti Loomakliinik. Uus lugu “.

Kliiniku iga päev koosneb hulgalistest meie kleintidega seotud lugudest

Kliinikust - Haabersti Loomakliinik

Kõik meie neljajalgsete patsientide ja nende omanikega seotud lood on praktiliselt alati meie võitudest ja omandatud õppetundidest, vastuvõtueelsest ärevusest, naeratustest ja rõõmsatest sabaliputustest ning eduka ravi järgsest nurrumisest.

Kliinikust - Haabersti Loomakliinik

Lugege läbi mõned meil ülespandud lood ja sukelduge Haabersti veterinaarkliiniku ellu. Tunnetage loomaomanike emotsioone, arstide vastutust ja loomade armastust oma lähedaste vastu.

Meile toodi 5 pisikest kassipoega infektsioosse rinotrahheiidiga - Haabersti Loomakliinik Meile toodi 5 pisikest kassipoega infektsioosse rinotrahheiidiga

Meile toodi 5 pisikest kassipoega infektsioosse rinotrahheiidiga (s.o. kasside herpesviirus) ja dermatofütoosiga (ehk lihtsas keeles kassihaigus).


Meile toodi 5 pisikest kassipoega infektsioosse rinotrahheiidiga - Haabersti Loomakliinik

Feline Calici Virus - Haabersti Loomakliinik Feline Calici Virus

Täna olid visiidil kassipojad, kellel olid tuvastatud haavandid keele peal, mis on üks spetsiifilisemaid kasside viirusinfektiooni tunnuseid, nimelt kalitsiviiruse infektsioon.


Feline Calici Virus - Haabersti Loomakliinik

Kass Matilda - Haabersti Loomakliinik Kass Matilda

Paar päeva tagasi meie juurde pöördusid kass Matilda omanikud kuna panid tähele, et kassil on roosa värvi uriin. Ultraheli uuringu käigus olid tuvastatud mitmed kivid kusepõies.


Kass Matilda - Haabersti Loomakliinik

Kiikame sisse?
Veterinaarkliiniku varustus

Meie labor on varustatud uusimate seadmetega – spetsialiseeritud veterinaaranalüsaatoritega.

Laborikompleksi IDEXX VetLab abil suudame meie neljajalgsetele patsientidele teha järgmiseid analüüse:

 • Üldine kliiniline vereanalüüs
 • Biokeemilised vereanalüüsid
 • Elektrolüütide testimine
 • Uriini valgu ja kreatiniini suhe
 • Uriini üldanalüüsi uuring