Haabersti Loomakliinik
ET

Psühholoogiteenused kassidele

Psühholoogiteenused kassidele Haabersti loomakliinikus

Kas teie kass tekitab kodus probleeme ja ebamugavusi: urineerib väljaspool pesakasti või pissib teie abikaasa asjadele ja küünistab esemeid? Kas ta üritab majast lahkuda või käitub ta teie ja teiste leibkonnaliikmete suhtes agressiivselt? Kas teie lemmikloom on kapriisne või käitub ebatavaliselt ning teil ei ole jõudu temaga võidelda? Kummalise käitumise aitab kõrvaldada Tallinna Haabersti loomakliiniku kassipsühholoog. Loomapsühholoogia, nagu ka inimpsühholoogia, võimaldab teraapiaga korrigeerida lemmiklooma rahutut käitumist.

Käitumisalane konsultatsioon

Kasside käitumise korrigeerimine Haabersti loomakliinikus algab konsultatsiooniga kogenud spetsialisti juures. Konsultatsiooni käigus viime läbi üksikasjaliku intervjuu lemmiklooma omanikuga. Tänu kogutud infole selgitame välja probleemi põhjuse.

Pärast konsultatsiooni koostab kassipsühholoog detailse tegevuskava. Soovitused aitavad teil aru saada, kuidas õigesti tegutseda probleemse käitumise lahendamiseks. Te mõistate, miks kass käitub nii nagu ta käitub, ning taastate oma emotsionaalse tasakaalu ning parandate oma suhteid loomaga.

Millal on ravi vaja?

Kassipsühholoog võib olla abiks väga erinevatel juhtudel. Näiteks:

  • kassi pissimine väljaspool pesakasti;
  • pidev esemete kriimustamine;
  • ebatavaline niutsumine;
  • öine aktiivsus;
  • agressiivsus;
  • uue looma koju toomine;
  • mõned kasside ja inimeste vahelise agressiooni juhtumid.

Eespool kirjeldatud loetelu hõlmab kõige levinumaid kasside poolt põhjustatud probleeme. Paljud probleemid on lahendatavad vaid mõne seansiga, mida saab teostada taskukohase hinnaga.

Agressioon on keeruline teema. Agressiooniprobleemidega aitab toime tulla loomapsühholoog. Kui lemmikloom ründab omanikku või pereliikmeid, on oluline õigeaegselt reageerida. Pöörduge Tallinnas asuva Haabersti loomakliiniku spetsialisti poole, kes uurib teie lemmiku emotsionaalset seisundit ja määrab sobiva ravi.

Kuhu pöörduda?

Kassidel on erinevad võimalused enda eest hoolitsemiseks, kuid ilma psühholoogi abita on probleemidest lahtisaamine keeruline ja mitte alati tõhus. Lemmiklooma mõistmise lähtepunktiks on tema loomaliku olemuse austamine.

Kui pöördute abi saamiseks Haabersti loomakliiniku spetsialistide poole, saate kindlasti kogenud psühholoogi abi. Teenuse hind määratakse individuaalselt ja sõltub looma seisundist.